Trojici kultovních titulů čeká remaster

3. prosinec 2016 20:41 / Tadeáš Pepř / Novinky / Diskuze (1)

LocoRoco, Patapon a PaRappa. Pokud vám tato jména nepřipomínají pouze náhodnou změť písmen nebo šamanskou kletbu, zřejmě pro vás máme dobrou zprávu. Trojlístek titulů s velice osobním přístupem k hudbě dostane patřičnou péči a s pompou vyloží karty na PlayStation 4. Během příštího roku se tak budete moci znovu, případně úplně poprvé, podívat do magických světů komiksových rapperů, pestrobarevných kuliček a divoce bojujících kmenů.

PaRappa the Rapper se světu poprvé představil už před 20 lety. Ke kulatému výročí se remaster perfektně hodí. Svérázný rytmický titul vtiskl hráčům do ruky rapujcího hrdinu s výmluvným jménem Parappa. Zvláštní hratelnost, založená na kopírování rapu virtuálního učitele, ke hře během let přilákala až překvapivě bohatou základnu příznivců. Je pravděpodobné, že se s remasterem ještě rozroste. Pro případné zájemce je už teď k dispozici demo.

LocoRoco a Patapon jsou hry razící především svébytný audiovizuál v kombinaci s průzkumem lokací, respektive bojem. Doposud byly dostupné výhradně na kapesní konzoli PlayStation Portable, remaster je tudíž jejich prvním útokem na konzole v obývacích pokojích. Stejně jako PaRappa navíc slaví výročí. Letos deset let od vydání slavily veselé a pestrobarevné kuličky v LocoRoco. Divoce křepčící kmeny černých postaviček zakončí svou první dekádu příští rok.

Zdroj: PlayStation Experience 2016

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20878742
Masarkavtrenyrkach napsal 5. 12. 2016 v 11.00

Nechápu, proč Locoroco a Patapon neudělala SONY už před lety pro Vitu.
Teď na PS4? Jako dobrý, jsem rád, ale na handheldu to těm hrám sluší víc. Vita je ale obchodně bohužel už mrtvá.

Editováno: 5. 12. 2016 v 11.00

Nahlásit nevhodný obsah