Sony zřejmě teasuje novou Killzone

11. únor 2015 09:34 / Jiří Bigas / Novinky / Diskuze (6)

Na oficiálním Twitter účtu série Killzone se zničehonic objevil obrázek vojáka Helghastu s mnohoznačným slibem "Brzy". Náznak pochopitelně vyvolal na internetu vlnu spekulací, čeho že bychom se to mohli dočkat.

Někteří věří, že teaser předznamenává oznámení Killzone 4. Další tvrdí, že bychom se dokonce v pokračování mohli coby hráči chopit některého z nepřátel a užít si konflikt z opačné perspektivy. Řada hráčů ale volá i po pokračování Killzone: Mercenary pro PlayStation Vita (nebo i PlayStation 4) s odkazem na symboly v očních průzorech na masce. Ty totiž nápadně připomínají platidlo ve zmíněné hře.

Cambridgská pobočka amsterodamských Guerrilla Games vydala Killzone: Mercenary v roce 2013 a v tuto chvíli by skutečně měla pracovat na nějakém dosud neoznámeném projektu pro PS4. Posledním velkým dílem byl Killzone Shadow Fall z listopadu stejného roku. Jeho autoři z Guerrilla Games ale naproti tomu, pokud nendělají na dvou projektech současně (což není příliš pravděpodobné vzhledem k velikosti týmu), mají v tuto chvíli pro PlayStation 4 chystat nějakou úplně novou IP s pracovním názvem Horizon.

Zdroj: Twitter

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!
20872373
jemenozkoze napsal 11. 2. 2015 v 14.50

Celá série Killzone mi extra k srdci nepřirostla. Shadow Fall byl pak vyloženě průměrný (jistě - start titul pro PS4). Byl bych rád, kdyby s dalším dílem přišlo něco nečekaného. Něco, co by ze série udělalo druhé HALO pro příznivce mašinek od Sony. Jenže toho se zřejmě nedočkám. Škoda.

Nahlásit nevhodný obsah

-1
red napsal 11. 2. 2015 v 12.45

Jirka: spletl sis web, tady se muze pouzivat slang, na webu alik.cz se muze zase pouzivat ťuťu-ňuňu :)

jinak novej dil killzone bych teda ani nedoufal, ze by nejak brzo mohl byt, to by byla megapecka ...

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Jirka napsal 11. 2. 2015 v 12.13

Líbí se mi vaše články, ale začínají mě štvát zvěrstva typu "teasovat" apod...copak nemáme dost českých ekvivalentů? Musíme si vypomáhat nehezkými výpůjčkami z angličtiny?

Nahlásit nevhodný obsah

-1
Don von Pepé napsal 11. 2. 2015 v 11.37

Posílám: Velice inteligentní komentář bravo tleskám ti ve stoje.
..

Nahlásit nevhodný obsah

-1
PosílámSonyDoPrdele napsal 11. 2. 2015 v 11.25

Ať jde sony do prdele

Nahlásit nevhodný obsah

-1
h4nsasjks napsal 11. 2. 2015 v 10.05

Přál bych si aby šli cestou pohybového ovládání Move... To je skutečně přidaná hodnota v KZ3... Mnohem lepší zážitek ze hry...

Nahlásit nevhodný obsah