Ubisoft věří v úspěch Wii U i Vity

24. srpen 2013 16:50 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Ubisoft je jednou ze společností, které věří i těm platformám, jež nejsou v současné době nejoblíbenější. Řeč je v současnosti i Wii U a PS Vitě, kde první dostala sbohem a šáteček nejen od EA, ale nedávno také od Bethesdy a druhá se snad dočká brzké renesance, a to nejen díky masivní podpoře Sony, ale i díky plánům jiných vydavatelů.

Wii U v současnosti stojí a padá s podporou Nintenda a jeho vlastních her, a vůbec si při tom nepočíná špatně. Alespoň si to tak myslí výkonný ředitel Ubisoftu, Alain Corre a poukazuje též na fakt, že hry Nintenda mají miliony a miliony fanoušků po celém světě, jen je třeba je správně oslovit.

Corre si zároveň pochvaluje, co plánuje Sony udělat s Vitou v nejbližších měsících a jak plánuje vlastní handheld propojit s PlayStation 4 (PS Vita jako ovladač či jako dotykový doplněk). Sami pak v Ubisoftu chtějí dopřát Vitě perfektní podporu u všech svých titulů mířících na PS 4.

A že nejde jen o mlácení prázdné slámy, to Francouzi potvrzují svými skutky a posledního srpna vedle ostatních platforem přinesou na Wii U a Vitu jejich očekávané dobrodružství bez kloubů – Rayman Legends, do jehož recenzování se u nás pustil Vojta a který se brzy pochlubí svým verdiktem.

A co se Wii U týče, tak tam se majitelé mohou těšit i na očekávané Watch DogsAssassin's Creed 4: Black Flag.

Zdroj: IGN

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!