Nové info o Killzone 3: Mercenary

28. leden 2013 10:36 / konfrst.jan@gmail.com / Novinky / Diskuze (0)

Poslední číslo polského časopisu s prazvláštním názvem PSX Extreme přineslo informace o dalším titulu z rodiny Killzone a exkluzivním PS Vita titulem této značky - Killzone Mercenary.

Zřejmě nejzajímavějším prvkem exkluzivního PS Vita titulu je to, že poběží na takřka identickém enginu jako jeho bráška z velkého Playstationu. Těšit se tak můžeme těšit na zážitek v kapse nevídaný a kdoví, třeba se tímto i blýská na lepší časy samotné kapesní konzoli od Sony. Není žádným tajemstvím, že hardwarově velmi lákavá hračka ztrácí to nejdůležitější - tituly ždímající výkon do poslední kapky a hlavně hry zábavné a hratelné.

Ze článku od našich severních sousedů vyplývá i to, že se autoři nesnaží jen potit železo, ale i užít unikátních ovládacích prvků této konzole. Dále se jen hýří superlativy a srovnávání s titulem technicky též brilantním - Uncharted, který však konečně zůstává opodál. Vyzdvižen je také stabilní framerate a zážitek takřka srovnatelný s Killzone 3.

Co dodat, jsme zvědavi na další informace a hlavně obrazové materiály. Tohle by mohla být konečně ta pecka a killer titul zatím neúspěšné, ale jinak veselé kapesní konzole.

Zdroj: Examiner

Související hry

Diskuze

Tvůj komentář

Pro přidávání příspěvků do diskuzí se prosím přihlašte!