Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Untold Legends: Brotherhood of the Blade na Hrej.cz

Untold Legends: Brotherhood of the Blade - Save (2)

Save ze hry 

20. 5. 2008 v 19.37 Platforma: PSP Popularita: 14 Velikost: 0.05 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Untold Legends: Brotherhood of the Blade - Save

100% save ze hry 

20. 5. 2008 v 17.38 Platforma: PSP Popularita: 17 Velikost: 0.04 MB Typ: Cheat/Návod

Stáhnout

Promo video z akčního RPG Untold Legends: Brotherhood of the Blade

Akčních RPG na handheldech sice příliš mnoho nevychází, ale kdo hledá, ten najde. Jedním z nich je Untold Legends: Brotherhood of the Blade, což je titul určený pro Sony PSP, který vyjde v polovině března a nyní je z něj k dispozici tohle promo video. Video je sice docela krátké (47 sekund), ale zato nabízí to nejdůležitější a to jsou ukázky přímo ze hry, respektive z různých soubojů, které jsou hlavní častí tohoto ambiciózního titulu. Celé se to dosti podobá konzolovým akčním RPG postaveným na Snowblind enginu, zejména pak titulu Champions: Return to Arms. Není to však nic překvapivého, protože za Champions: Return to Arms a Untold Legends: Brotherhood of the Blade stojí stejná společnost SOE, neboli Sony Online Entertainment.

8. 3. 2005 v 15.31 Platforma: PSP Popularita: 47 Velikost: 5.8 MB Typ: Trailer

Stáhnout

In-game video z akčního RPG pro Sony PSP Untold Legends: BotB

Pro handheld Sony PSP bude zpočátku k dispozici slušné množství titulů, ale jen málo jich bude původních. Jedním z nich je akční fantasy RPG Untold Legends: Brotherhood of the Blade, z něhož pochází tohle video. Untold Legends: Brotherhood of the Blade je titul od Sony Online Entertainment, který se až nápadně podobá akčnímu RPG Champions of Norrath od týmu Snowblind Studios. A to nejenom po stránce technického zpracování, ale i po stránce koncepční. Centrem příběhu je město zvané Aveh, které jako jediné odolává náporu temnoty z okolního světa. Proto je do Avehu povolán hráč, aby sestavil družinu udatných bojovníků a pokusil se Aveh před temnotou ubránit. K dispozici jsou postavy čtyř odlišných tříd, přičemž každá z nich má svá specifická kouzla i dovednosti a samozřejmě i zbraně a předměty. Vedle příběhové singleplayer kampaně hra podporuje i Wi-fi multiplayer až pro 4 hráče. Aktuální video je dlouhé 50 sekund a nabízí sestřih poměrně atraktivních záběrů přímo ze hry, kde se několik udatných hrdinů snaží zlikvidovat na první pohled mnohem silnější soupeře.

17. 1. 2005 v 11.12 Platforma: PSP Popularita: 51 Velikost: 19.1 MB Typ: Trailer

Stáhnout