Notice: Missing label 'Pages' / 'game-download', file /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/label/Pages_cs.ini in /data/www/virtuals/hrej.cz/www/fakewww/www/core/Tools.class.php on line 285
Downloady ke hře Rengoku: The Tower of Purgatory na Hrej.cz

Videoukázka z intra stylové PSP akce Rengoku: The Tower of Purgatory

Rengoku: Tower of Purgatory je jedním z nejlákavějších titulů, které budou k dispozici v první vlně her pro handheld Sony PSP. V podstatě jde o klasickou 3rd person akci, ale stylové zpracování a některé originální prvky činí hru nesmírně zajímavou. Dokazuje to i tohle video, které je dlouhé 1 minutu 9 sekund. Jedná se o ukázku vystřihnutou z intra japonské verze hry, která je už od vánoc k dispozici. I na těch několika málo záběrech je zcela zřejmý unikátní styl grafiky, který navozuje velmi zvláštní atmosféru. Tu navíc podporuje dramatická hudba na pozadí. V případě hry samotné je pak velmi důležitý i příběh s lehce filosofickou tématikou, který vychází z díla Danta Alighieriho.

2. 2. 2005 v 12.31 Platforma: PSP Popularita: 21 Velikost: 14.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Rengoku: The Tower of Purgatory - datum vydání + in-game video

Do zahájení prodeje handheldu Sony PSP v Japonsku už zbývají necelé dva dny a tak řada vývojářů spěchá s oznámením, kdy se jejich titul pro tento handheld dostane trh. Chtějí si být jisti, že zákazníci budou vědět, který den se mají vrátit do obchodu, aby tam našli titul na nějž čekali. V případě vydání celé řady PSP titulů totiž jde doslova o dny. Mít svoji hru na trhu ve dnech, kdy se PSP začne prodávat totiž znamená víceméně jistý zisk, jelikož zákazníci budou kupovat všechno co bude k dispozici. Jedním z titulů, které se měly objevit při launchi PSP byla i third-person akce s RPG prvky Rengoku: The Tower of Purgatory od společnosti Hudson Soft. Později však bylo datum vydání posunuto na neurčito a objevily se jisté spekulace. Nyní už je ve všem jasno. Společnost Hudson Soft. vydá Rengoku 27. ledna 2005 společně s několika dalšími PSP tituly. A právě záběry z poslední verze Rengoku: Tower of Purgatory si můžete prohlédnout v tomto videu dlouhém 33 sekund.

10. 12. 2004 v 12.18 Platforma: PSP Popularita: 16 Velikost: 5.9 MB Typ: Trailer

Stáhnout

Screeny a promo video z akčního RPG Rengoku: The Tower of Purgatory

Rengoku: The Tower of Purgatory je temné akční sci-fi 3D RPG od týmu Hudson Soft., které je zároveň jedním z mála skutečně originálních exkluzivních titulů pro chystaný handheld Sony PSP. Tvůrci se při tvorbě hry nechali inspirovat Božskou komedii od Dante Alighieriho, konkrétně částí díla nazvanou Očistec. Tvůrci však tohle starověké téma přepracovali do sci-fi podoby a nabízí hráči možnost ovládat bytost, s níž se musí probojovat až na samý vrchol věže očistce, kde snad čeká očista duše. Po stránce konceptu jde spíše o third-person akci s RPG prvky. Hlavní postava má na svém těle namontovány 4 odlišné zbraně (hlava, levá ruka, pravá ruka, trup), které postupem hry vyměňuje za lepší, aby se vyrovnal stále silnějším nepřátelům. Jak boj samotný probíhá si nyní můžete prohlédnout v tomto novém oficiálním videu, které je dlouhé 59 sekund. Video nabízí jak záběry přímo ze hry, tak i z detailních renderovaných sekvencích, kde si můžete prohlédnout i sci-fi zpracování Očistce v podobě pohybující se masivní věže. Kromě videa pak ještě můžete omrknout několik nových screenů v naší galerii.

31. 10. 2004 v 10.45 Platforma: PSP Popularita: 16 Velikost: 11.2 MB Typ: Trailer

Stáhnout